Doublefault.lt išdidžiai pristato naujausią ir inovatyviausią savitarnos paslaugą, kurią pavadinome Quicky. Quicky – tai Bernardinų teniso kortuose Vilniuje atsiradusi galimybė prieš pat teniso mačą įsigyti kamuoliukus, overgripsus, nusipirkti vandens ar būtinų papildų. Tai greita ir paprasta. Tiesiog išsirink mėgstamiausius kamuoliukus, overgripsus ar vandenį. Paimk. Sumokėk. O tada jau daug sėkmės bei pergalių kortuose!

Kaip tai veikia? Trys žingsniai. Paprasčiau nei laimėti geimą. 1. Susirask savitarnos terminalą, Išsirink prekę ir paimk ją. 2. Kortelių skaitytuve surink prekės KODĄ ir spausk ŽALIĄ mygtuką. 3. Pridėk savo mokėjimo kortelę ir sumokėk bekontakčiu būdu. Tiesa, tam tikrais atvejais gali būti paprašytas įstatyti mokėjimo kortelę į kortelių skaitytuvą ir surinkti PIN kodą. Padaryk tai. Transakcija patvirtinta? Bingo. Vadovaukis instrukcijomis, kurias rasi savitarnos terminale.

Reikia sąskaitos faktūros, patvirtinančios tavo pirkimą? Šiame puslapyje per 24 valandas nuo tavo pirkimo, mes sukursime apmokėtą internetinį užsakymą, kurį rasi paieškos langeliuose įvedęs paskutinius 4 kortelės skaičius bei atsiskaitymo bankine kortele kvito numerį. Radęs savo užsakymą, spausk mygtuką Sąskaita faktūra, užpildyk reikalingus duomenis ir gauk tau reikalingą dokumentą, kuris tuo pačiu užtikrins tavo kaip pirkėjo teises.