Valio valio Australijai

Ne, šioje nuotraukoje nematote ateities, kurioje Rodžeris atsiima savo numerį 20. Čia jis tiesiog atnešė Australian Open komandai trofėjų į burtų traukimo ceremoniją. “Lai paturi porą savaičių, tada atsiimsiu, o dar ir mano vardą įrašys šalia 2018“ – turbūt galvoja maestro.

“Na dar pažiūrėsim…“ – sako Australian Open komanda ir susitarę su Fortūna kala Rodžeriui tokius burtus, kad Rafa pasižiūri į savo #1 reitingą ir krizena – “Ot gerai, kad išvargau tuos papildomus kelis turnyrus aną sezoną“

Taigi taip jau lėmė burtai, kad Rodžerio kelyje iki finalą atsidūrė tokios pavardės: Djokovic, Zverev, Del Potro, Goffin, Wawrinka, Berankis. Gerai gerai, dėl paskutinio pajuokavom (netgi mes nesam TOKIE optimistai). Bet summa summarum,  veikti yra ką. Nors pirmi trys-keturi ratai turėtų būti tiesiog apšilimas, toliau laukia Del Potro (arba Goffin) ir Zverev (arba Djokovic… arba Wawrinka, nors gandonešis sako, kad Wawa šiemet AO gali pasitraukti net nežaidęs. Matot, koks baisus Ryčka jam!) ir tik tada bus galima džiaugtis pasiekus finalą. Praeitąmet į AO Federeris įsisuko kaip viesulas ir nušlavė nuo kelio visus, išskyrus galbūt Wawa ir Rafą. Tačiau šiemet jis nebeturi to staigmenos faktoriaus, o tuo labiau iš jo yra tikimasi laimėti. Šveicarų Maestro nėra tas, kuris lengvai pasiduoda psichologiniam spaudimui, bet reikia pripažinti, tai tikrai nedaro kelio lengvesniu. O jei dar Djokas prisižiūrėjęs 2017-ųjų finalo highlightų sugalvos padaryta Rodžerio lygio comeback’ą po traumos, grandslamas numeris 20 gali likti amžina šveicaro svajone.

Rafa, pelnytai, gauna lengvesnį kelią. Bent jau iki pusfinalio. Nes statyk kaip nori, Griša Dimitrovas ano sezono gale atrodė daug baisiau už visus Zverevus ir Del Potrus. Nereikia pamiršti ir to, kad praeitąmet pusfinalyje Griša ir Rafa sužaidė vieną geriausių mačų metuose. Ir jį Rafa laimėjo, liaudiškai tariant, tik per Marytės plauką (ne, nevartojo Rafa Meldoniumo prisirpusių Šarapovos plaukų prieš turnyrą). Tada buvo tik pirmas blyksnis to Fedalio dominavimo, kokį matėme iki US Open pabaigos. O tada diedukų kūnai po truputį ėmė lūžinėti. Pirma aišku dar iki US Open žemyn krito Rodžeris, tačiau Rafa irgi neištempė iki sezono galo. O Griša tuo puikiai pasinaudojo ir kaip koks Davydenko prigriebė WTF trofėjų. Taip kad lengvesnis kelias nereiškia, kad Rafa gali iš anksto rinktis kurioj Rod Laver arenos spintelėje pasidės daiktus prieš finalą.

Palaiminti Lietuvos naktiniai sargai, nes gali darbo metu žiūrėti Australian Open! Dirbantiems dieną, na, esant noro visada galima keltis anksčiau ryte. Arba naktį išvis nemiegoti.

Nuotrauka Ben Simmons/Tennis Australia

3 mintys apie „Valio valio Australijai“

 1. Rytoj RB zaidzia 3-a maca Hisense Arena. Laikysim spygas, Wawrinka atsizvelges i RB sezono starta korte manau tikrai pasirodys, o vat del TV translecijos jau galima ir suabejoti…

  Patinka

 2. nu kad pakelti nuotaika 🙂
  -Wawrinka saying his knee is holding up well but he was still feeling pain.For me, I think the fact that I’m here and I’m going to play the first one, it’s a big victory.(on Foxsport 13.1.18) A final decision to compete was only made Saturday(12th)
  I cannot do everything yet but I’m happy with the way I’m practicing so far,“ Wawrinka had said. “I know it’s gonna take more time to be 100 percent. So, for sure, I will play only if I have zero risk.
  -Kiek skaitau- atrodo kad daugiau zaisti ji ikalbejo Craig Tiley, AO direktorius. Pradejo degt shikna kai nusieme ne viena zvaigzde ir pradejo prarasti pradini aziotaza ant tiek kad i Draw pagrindini interva paeme cheater sharapova kaip veida, nes reikejo kurti news.

  -Zinoma, pamatysim per RB kova su Waw bet kazkaip itariu kad jo gali ir nebuti. Zinoma kaip visada visokie tokie intervai ir yra ziniu kurimas ir aziotazo kelimas. Mind games. Jei pries metus tokiu draw butu galima buvus sakyt 100% RB krenta tai dabar tikrai taip negali sakyt.
  -reuters : Former champions Stan Wawrinka and Rafa Nadal gave Australian Open organisers a massive boos. yra pilna ziniu kad Tiley dare daug kad Wawrinka nenusiimtu 😉 “we are excited that he agreed to come here and do it with the ball kids,” Tiley said

  – “it will take at least six months to be back at a place where I can play tennis again“ -wawrinka pasake vakar.
  -dar pridekim kad jo treneris Magnus nebedirba su juo
  -pain in his knee, Wawrinka called it “normal,“ but also conceded that physically he’s not at his top level.(espn dave interva siandien). For sure I worr[ied] a lot because I had eight weeks on crutches,“ Wawrinka said. “I started my first fitness by just walking.
  -Stan Wawrinka feared his debilitating knee injury might be the end of a glittering tennis career

  Po tokiu kruviu svarbu RB nemust vienu smugiu. ilgi taskai ir 5 setai garantuotu pergale, bet cia jau RB pats su savim gali but susipykes, gaila bet jis niekada nepasizymejo protingu sprendimu liutu 🙂

  Patinka

 3. Spėju Laurynas per švenčių periodą – tarpsezonį taip uzdalyvauja ( jau kokie ketvirti metai iš eilės) , kad pirmoje sezono dalyje surenka 10% viso sezono taškų. Ne išimtis ir šie metai. Iš visur išsibraukė ir bando po naujako grižt į kortus. Šiemet gal net labai linksmos šventės buvo. Pernai bent žaist bandė :)) jei turit žinių kur jis ir ką veikia, pasidalinkit :/

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s