Savaitė #44: tautinis Marokas, globalus Paryžius ir Daviso 2018 burtai

Sakytumėm visai tuščia savaitė, jei Maroko F4 vyrų vienetų turnyro lentelės pirmoje eilutėje nerastumėm įsitaisiusio Lauryno. Varžovų pavardės mums nesako visiškai nieko, o jų reitingo skaičiai nepalieka jokio įspūdžio. Todėl aišku viena – laimėt prieš LG dauguma turnyro dalyvių neturi jokių vilčių. Nebent su savaisiais reikalais nesusitvarkytų Lauris.

Rička gi šią savaitę pluša treniruotėse Prahoje, o kitą savaitę mes lyg ir turėtumėme išvysti jį riebiame Bratislavos Challengeryje. Tikimės, kad Vienos nesekmė bus užmiršta, o RB pavyks parodyti kažką panašaus į Maskvą.

Dar vienas mums svarbus ir įdomus nutikimas antradienio vidurdienį vyks Londėje. Ten bus traukiami kitų metų Daviso taurės antros grupės burtai. Sužinosime ne tik prieš ką, bet ir kur.

Tūzai šią savaitę žaidžia Paryžiuje, kuriame galėjome sulaukti pirmųjų atsakymų į klausimą kas baigs 2017 m. pirmoje ATP reitingo vietoje. Visgi atsakymo sulaukėme greičiau nei tikėjomės. Mat po sėkmingo Bazelio Fedo kūnas (oficialiai – nugara) pasakė Stop ir maestro iš turnyro išsibraukė.

Praėjusią savaitę globalios įdomybės vyko Vienoje, Bazelyje ir Singapūre. Vieną kiek netikėtai pasiėmė Lucas Pouille, finale 61 64 atkalęs savo tautietį Ciongą.

dt.common.streams.StreamServer

Bazelio aštuntą kartą niekam neatidavė Fedas, nors lengva jam ten nebuvo. Iš pradžių atiduotas setas Mannarino, o finale tik po rimtos kovos – 67 64 63 – palaužtas DelPo. JMDP Šveicarijoje dar kartą įrodė, kad nepaisant visų ATP reitingų, būtent jis šiuo metu yra vienas iš nedaugelio žaidėjų, kurie gali realiai konkuruoti su Fedaliu, ką kalbėti apie visus kitus. Prieš US Openą Juanas Martinas buvo tik 47-as pasaulyje, bet dabar jis vis dar turi realių galimybių patekti į Londoną. Bazelio pergalės taškai labai pagelbėtų Juanui Martinui, bet ir dabar nuo ispano Carreno-Busta jis atsilieka mažiau nei per 200 akių. Ta dabar jam labai reikia sėkmingo pasirodymo Paryžiuje.

Singapūre gi santykius aiškinosi aštuonios stipriausios šių metų WTA damos. Karo Wozniacki Singapūro finale (Wozniacki def. V. Williams 64 64) pagaliau įrodė, kad niekas, kartojame, niekas nenugali jos 8 kartus iš eilės. Prie Karolinos dominavimo, ko gero, prisidėjo ir super lėta Singapūro turnyro danga.

Beje, tame pačiame turnyre mes eilinį kartą (bet šįkart atrodo galutinai) atsisveikinome su visų laikų nerealiausia, gabiausia, simpatiškiausia ir visokiausia kitokia tenisininke – Martina Hingis iš Šveicarijos. Atsisveikinimas gavosi kažkoks skubotas, kai jos ir Y.Chan pora netikėtai pralaimėjo dvejetų pusfinalyje.

20 minčių apie „Savaitė #44: tautinis Marokas, globalus Paryžius ir Daviso 2018 burtai“

 1. Ogo kokie varzovai Ryckos laukia Bratislavoj. Pirmas Tomicius, tada gali but Jezikas. Na idomus CH.

  Patinka

 2. Delpo pritruko tik 20 tasku iki Londono. Nors daug sabsu kad Fedalis nuspres pailseti, tai gal dar pateks. Isneris ir Sock dar turi sansu ten patekti.
  O va Ryckos Maskvoje skriaustas Krajinovic saunuolis, Paryziuj praejo kvalifkacija ir del WO pries Nadali, sedi pusfinalyje ir vis dar skaiciuojasi.

  Patinka

 3. google translate supranta 🙂
  Ricka slovakiskai sako, kad ATP padare administravimo klaida ir kad jam teko paskambinti nieksams, kai suprato, kad jis neitrauktas i listus. Nieksai klaida pripazino ir itrauke ji i sarasus. Dar translate sako, kad Pietūs išsibraukė iš turnyro 🙂

  Patinka

 4. Grigas Maroke.
  R2: Laurynas GRIGELIS (LTU) [1] v Luca GIACOMINI (ITA) 62 75
  QF: Laurynas GRIGELIS (LTU) [1] v Nicolas URYSON (ARG) 62 62

  Ryt SF v George VON MASSOW (GER) [5].

  Patinka

 5. Kodėl manot kad bus Ričiūnas Bratislavoj? Gaus WC?
  Nes užsirašęs tik į po to einančius Brescia ir Andria

  Patinka

 6. P.Johny,
  -Pifą taip pavadino berods Independent žuranlistas(jei gerai pamenu)- rėkianti varlė 🙂
  -lietuviškų šaknų turintys Frankai(petrai), Ivanai(jonai),Rose(rožytės) ir pan yra išsiilgę bet kokio lietuviško sporto; ypač jei Egonas užvežtų švyturio pijokam prieš mačą, organizatoriai leistų saliutuoti Heil -Heil, fabrikai duotų išeiginę per sekmą dieną, o žydas Ibrahimovič leistų šabo dieną savo tarananam turėt bank holiday.
  O memeliečiams ir wilnoiečiams šiuo metu tikrai čia yra pigiau ir paslaugos ir nuoma ir t.t.nei Litwinoje, kurioje net aš(šiek tiek prakutęs litowcas su nauktu bmw) negaliu sau leisti aplankyti mutterland’o nes per brungu darosi jūsų ponijos žemelėje. šioje vietoje dedu kabliataškį su uždaromuoju skliausteliu- wink wink

  Paspaudė "Patinka": 1 person

 7. Joni,
  1. Jei Bektoniškėse būtų 200 fanų, tai iš jų: 150 būtų iš Vilniaus, 40 (pijokų) 🙂 autobusas iš Mėmelio ir tik likę 10 random: Stasys L. iš Kauno, gal Pifas ir pan…
  2. A kas ta ‘rėkianti varlė’?

  Patinka

 8. atvežkite DC i Bektoniškių kaimą. Manau jog susirinktų daugiau nei Vln.
  Nzn tik ar rėkiančią varlę įleistumėt 😀

  Patinka

 9. Na jeigu Rička nežais, tai logiška būtų pataupyti. Fanams kaip tik pramoga pamatyti nematytą Lietuvą. O jeigu Rička žaidžia ir yra realus šansas patekti į kitą grupę, tai matyt reikia bandyti imti kažkurį didmiestį. Bet nebūtinai Vilnius. Klaipėdoj irgi daug egZpertų yra. Ir Kaune. Ir Šiauliuose. Manyčiau galima daryti bet kur, svarbu ant hardo, keogu tik Rička žaistų

  Patinka

 10. Lauris Maroke R1 61 62.
  Ozzzy, tikiu, kad pas tave ten rašybos klaida gavosi. Mistaipingas, kaip pas valsčiuj madinga sakyt, Nes apsivardžiuot, kaip tau daugiau nei 12 metų, nėra labai rimta. 🙂
  O dėl Vilniaus. Priminkit, kiek žmonių apsilankė arenoje per paskutinį VLN žaistą DC mačą? Prieš bosnius. Dėl patekimo į aukštesnę DC grupę. Jei gerai pamenu, po kokius 200-300 per dieną. Bažnytkaimiai šiaip ne ką mažiau renka 🙂

  Patinka

 11. Tikiuosi, Davisą LT vs Estija Glušas padarys Vilniuje (kur daugiausia teniso ‘egzpertų’), o ne kokiam bažnytkaimyje…

  Patinka

 12. Davisas. Kitų metų vasario 3-4 d., v Estija. Lietuvoje.
  Nauju formatu. Dvi dienos vietoje trijų, mačai iki 2 laimėtų setų. Du vienetai šeštadienį, dvejetas plius dar du vienetai sekmadienį.

  Patinka

 13. Lukas po truputį muša sviedinį seb arenoje. Kol kas labai atsargiai. Jo PR berods baigiasi lapkričio viduryje ar pan, bet kaip supratau iš kelių persimestų žodžių, rimtesnis grįžimas į turnyrus nusimato 2018 m. pradžioje.

  Patinka

 14. Teisybės delei paminėkime, kad tarp Rafos ir YE#1 stovi toks kuklus žmogutis vardu Chungas. Šis spuoguotas ačkarikas yra paskutinė viso progresyvaus teniso pasaulio viltis, tas trapus šiaudas, už kurio dabar laikosi cianas, vekerotas ir visi kiti šio pasaulio fedofilai

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s