Savaitė #43: labiausiai Viena, šiek tiek Bazelis

Puikus Ričkos turnyras Mordore pasibaigė drama paskutinėmis finalo sekundėmis. Tą 26 61 46 prieš Džumhurą dedam į skaudžiausių RB pralaimėjimų lentyną. Tai turbūt antras toks mačas, greta 2015 m. Wimblio R2 v Čilič (36 64 67 64 57).

Screen Shot 2017-10-23 at 10.20.06

Anyway, džiovinam ašaras ir žvalgom naują savaitę, kuri mums iš karto siūlo galimybę atkalti Džumhurą už Maskvoje patirtą skausmą. Vienos ATP500 R1 Berankis v Džumhur įvyks antrdienį arba trečiadienį. Vienos top arkliai šią savaitę – Alex Zverev, Thiemas, Dimitrovas, Carreno-Busta, amerikoniški draugeliai Isneris ir Querrey.

Bazelyje vyksiančiame tokiame pat ATP projekte Fedas bandys griebtis šiaudo, kuris gali padėti jam baigti metus pirmoje ATP reitingo vietoje. Pergalės paskutiniuose metų turnyruose leistų išversti koją besitvarkantį Rafą iš sosto. Ir nesakykit, kad Fedas to nenorėtų.

Pirmame rate tėvas F į varžovus gavo amerikinį cirką Frances Tiafoe. Prisimenam šių metų US Openą ir manom, kad pasisekti Fedui galėjo ir labiau. Visiškai netoli burtų lentelėje nenuspėjamas Šapovalovas, taip pat Gofas. Lentos apačioje reikalus tvarkytis turėtų Stokholmą ką tik pasiėmęs DelPo. Kurio finalas Bazelyje prieš Fedą būtų tikra vyšnia.

Pabaigai kiek informacijos apie geltonai-žaliai-raudonus ATP pulsus. Rička po savo žygdarbių Maskvoje šią savaitę šoktelėjo į 126-tą laiptelį, tačiau jau šią savaitę jam reikės ginti praeitais metais Bazelyje iškovotus taškus (tuomet RB praėjo kvalifikaciją ir pateko į R16). Gerumas tik tai toks, kad tai bus paskutiniai taškai, kuriuos reikės ginti iki kitų metų gegužės vidurio. Lauris šią savaitę nežaidžia, tad kitą pirmadienį jis atsidurs kažkur ant ketvirto šimto slenksčio.

Capture

Foto AFP / Scanpix.

40 minčių apie „Savaitė #43: labiausiai Viena, šiek tiek Bazelis“

 1. Tikrai yra svaresne priezastis,nei nuovargis,nuovargis praeina per 3 dienas,gal skauda vel kazka.Gal zu Dzumanzi antra seta ir zaide,taip,kaip iki traumos,va bank,kas is to gaunasi,jau visi zinome,bet gal kamuolio laikyti nebegalejo,del kokiu nors chronisku skausmu,del kuriu gali testi maca nenusiemes,bet smegenis saugo ta kuno vieta ir nesizaidzia normaliai.Kas zaidziat zinot apie ka as.

  Patinka

 2. Rycka neprates visą savaite atpilt tokiu lygiu, tai va ir pasekmė, tikėkimės poros savaičių užteks poilsio.

  Patinka

 3. Patikrinau, nera RB Eckentall entry list’e, nezais. 20 dienu be varzybu…nzn.

  Patinka

 4. Aha lai pailsi, Dzumhurui tai pasakykit… 2 savaites poilsio gaunasi, irbutent tada, kai zaidimas gryzta. Manau jei issibrauke tai ne nuovargyje priezastis.

  Patinka

 5. O Džumhas vakar berods turėjo MP prieš Tsongą, bet pabaigoje sugriuvo. Tsongos 67 76 61.

  Patinka

 6. Teko girdėti baikę apie tai, kaip Yonex’as sugalvojo pakoreguoti Stano kontraktą taip, kad pagrindiniai pinigai pereitų į bonusų skiltį. Nu maždaug jis jau diedas senas ir ko gero nieko rimto nelaimės. Tai pažadėkime jam bele kiek už GS pergales. Ir kad vyko visa tai 2013 metų sezono gale.

  Patinka

 7. Nesuprantu apie ką jūs čia, Rička tikrai nesakė, to, kas parašyta šitame angliškame tekste. Rička pasakė tik, kad “chuvstvuju sebja kak doma. Spasibo“ t.y. “Jaučiuosi čia kaip namie, ačiū“, o to sakinio, kad Lietuva buvo SSRS sudėtyje jis nesakė. Įrodymas yra žemiau esantis vaizdo įrašas. Taip, kad Kremliniai žurnalistai akivaizdžiai prirašė tai, ką norėjo prirašyti ir ko Rička nesakė. Man atrodo tai visiškai akivaizdu ir niekas dėl nieko neturėtų atsiprašinėti, nebent sąžinė prabiltų kremliniams žurnalistams.

  Patinka

 8. Ričkos tvarkarštis

  #44 savaitė Eckental CH
  #45 poilsis
  #46 Brescia CH
  #47 Andria CH (?)

  Paspaudė "Patinka": 1 person

 9. Na tikrai nieko blogo.
  Maryte klausia Petriuko : a myli mane?
  Petriukas: jo labai, atsimeni kaip tavo senelis enkavedistas mano maciute i gulaga isveze?

  Patinka

 10. Giurza, pasitaręs (nenoriai) su mancičio ir totenhemo vyrais, atsiprašymą priimu.

  Patinka

 11. Na nieko blogo ir baisaus Ryčka čia nepasakė. Ne kažkokiai Rusijos propogandinei purvasklaidai davė intervą. Su Jozefu Statkėvicium nėra ką lygint.

  Paspaudė "Patinka": 1 person

 12. Nuoširdžiai galvojau, kad to Ričkos intervo nebuvo…
  Wow, just wow, Ričardai. Niekas nei provokavo, nei už liežuvio tempe… Žodžiu New York state of mind.
  Tomai, atsiprašau, Hudersfield Town vardu.

  Patinka

 13. Oi paskaiciau ko cia prirasiau 🙂
  Aisku,kad tik dialogas,dialogas ir dar karta dialogas.
  Tik su tais,kurie priima informacija.
  Paveziau mokytoja is Piterio,tranzavo,pradzioje bijojo kalbeti,nes galvojo ,kad issodinsiu pakeliui kur nors,bet paskui pamate,kad klausau ka ji sako,tai labai idomus,emocianalus ir linksmas pokalbis gavosi.
  Rekia,kad rusai,kaip tautybe yra lochai,kad visur,kur ji Europoje benuvaziuoja,kur yra rusu rajonai,visur gyvena apsisike,ne taip,kaip vietiniai,apie Rusija ji isvis nebesneka,tik Vladimiras vienintelis yra vyras ir kazka daro.Kad Ukraina juos uzpuole ir t.t.As jai – pagalvok logiskai:argi Ukraina savizudziai argi Lietuva savizudziai,mokytoja gi esi,kuri formuoji vaiku pasauleziura ir t.t.Sakau Vladikas gi vagia is jusu,ji – ai visi vagia,as jai tu mokytoja ar valytoja ….
  Vistiek kazkas jos galvoje liko, po pokalbio,mano galvoje irgi,tai jau gerai.

  Patinka

 14. Teko man pagyventi toje idealioje salyje ir nieko gero as apie ja negaliu pasakyti,tik tiek ,kad zmones buvo visi lygiai vienodai biedni,jei tai pliusas 🙂
  O kas su jais nenori bendrauti???
  Patys jie gi.
  Kai tu sakai labas,gal pabendraujam,pabendradarbiaujam,o tau sako eik sriubos virti boba,taip pat bendraujama ,net su Merkel ir su visu pasauliu,tik Kinijai i subine lendama,nes bijo muzikai.Tai reikia kiausus tureti ir pasakyti,eik tu na…ui muzike,sedek apsisikes,savo durnyne toliau.Kiausus turetu be Dalytes,dar kas nors Europoje,uzdraustu Xuilo ir jo seimai pirktis namus,ivaziuoti ir t.t. Galetu savo milijardus muzikai S.Korejoje leisti 🙂
  Aisku cia trumparegiskas poziuris i durnius,bet su durniumi trumpa kalba turetu buti.Tai del ko i kaliuze durnius sodina iki gyvos galvos,reiktu gal dialogo paieskoti?
  Dialogas imanomas,kai su tavimi snekama,o ne isakinejama.Nu jo parek kur nors Europarlamente,kad Alepe nieko nevyksta,Ukrainoje nieko nevyksta,viskas OK,sankcijas nuimkime,va cia tai dialogas,druzja na veki,paskui apie savo mama galesite taip pat dalazyt,ordina uzkabins.
  Visiskai palaikau Dalytes ir Linkeviciaus pozicijas.
  Ai uzteks.Tie kas nori bendrauti,tegu bendrauja ir kerzus valo.Mano nuomone muzikai mums lakierkas turi valyti,nes duota buna pagal isprusima 🙂
  Antrame sete Rycka is back!!!
  Uztikrintai is pirmo,antro kamuolio i tinkla,auta ir i dusa,masaza,ka ten kamuotis.Nelaiku prie tinklo isokau,apvede,laikyti kamuoli galiu,laimiu taskus,bet gi uzknisa,Ai,nepaejo,tai nepaejo,ka ten galva sukti,kita karta paeis,kokiame nors Devise,ketvirtam divizione.

  Patinka

 15. O siaip, kad jau taip visi susijaudinom ( as irgi), gal galima koki linka i pirmoje zinuteje issakytas RB mintis?

  Patinka

 16. 2 YES

  O aš tai niekad netapatinu režimo ir šalies. Net gi tokioje šalyje, kur režimas sugebėjo įsiskverbti ir apsigyventi daugelio savų (ir kartais kitų valstybių) piliečių smegeninėse, vis tiek režimas nėra lygu žmonės ir nėra lygu visuomenė.

  Paskutiniais TSRS gyvavimo metais per teliką buvo serija laidų, vadinamieji “tiltai“, per kurias paprasti amerikiečiai bendravo su paprastais sovietiniais (nors bent jau sovietiniai buvo tikriausiai rūpestingai atrinkti). Tai buvo labai juokingos laidos, nes per jas tapo aišku, kad abi šalis ant tiek paskendo mitologijoje apie kitą pusę, kad praktiškai vyko bendravimas tarp skirtingų planetų gyventojų. Nežinau, kiek tau pačiam jau šiais laikais tenka bendrauti su “paprastais“ rusais, tačiau iš savo patirties galiu pasakyti, kad per tuos 30 metų atstumas tarp “planetų“ tik padidėjo. Net gi su “normaliais“ šiais laikais susišnekėti mums yra be galo sunku, kartais neįmanoma. Xuilo įsiskverbė ir sėdi kiekvienoje rusiškoje galvoje, bet mes savo ruožtu irgi prisiauginome fobijų ir prisistatėme mentalinių tvorų ir STOP ženklų. Štai pavyzdžiui dabar aš parašysiu, kad nepaisant visko kas įvyko per pastaruosius metus, mes vis tiek privalėsime surasti bendravimo būdą. Ir dauguma jūsų, net neabejoju, jau rašo mane į vatnikų gretas. Bet gerbiamieji, jei visiškai nebendrausime, kas mums beliks? Ir kai bendravimas visiškai nesiseka ir atrodo neįmanomas, reikia pradėti nuo kažko bazinio. Mūsų atveju tai sportas.

  Vienu žodžiu, to make long talk short, aš tai tik pasidžiaugčiau Ričkos atstovavimu mums Mordoro platybėse. Žmogus nuvažiavo, pasirodė, pakalbėjo ten rusiškai, surado kažkokius šiltus žodžius, pabandė “užkabinti“ porą tiltų. Jis nieko nedarė specialiai, bet vis tiek sugebėjo pademonstruoti vietiniams, kad už tvoros irgi žmonės gyvena. Mūsų situacijoje tokie dalykai yra žiauriai svarbūs.

  Paspaudė "Patinka": 1 person

 17. Nieko blogo tas musu Rycka nepasake.Pasake,kad jauciasi gerai,kaip namie.Nu ir kas gi cia blogo?Kai taip zaidi,tai ir jautiesi puikiai,geriau net gi,nei namie,DC gaudamas nuo kokio nors grybo 🙂 ir suprasdamas,kad veltui laika karjeros leidi.
  Ar Maskvoje ar Zimbabveje gerai gi jautiesi, ATP finaluose zaisdamas.
  Del formos ir zaidimo,mano nuomone smegeneles del kazkokiu priezasciu atsipalaidavo,idomu del kokiu?Gal treneris itikino nebezaisti dviem kamuoliais,gal isimylejo,gal pats suprato,kad taip geriau gaunasi.Greiciausiai dar ir fizine forma pagaliau nebeslubuoja ir gali tokiame lygyje kamuoli stabiliai laikyti.Nebedusta,nebeskauda dar ir sezonas gi nebuvo labai jau ilgas,moraliskai nepavarges,pats nori zaisti,dar kai eini i prieki pats pradedi tiketi,tuom ka darai.Viskas viename.
  Ziauriai gerai butu Dziumbra nugaleti del pasitikejimo savimi.

  Paspaudė "Patinka": 1 person

 18. Ar čia rimtai kažkas patikėjo, kad žmogus, gimęs 1990 metais ir sovietmečio nematęs niekada išvis gyvenime, galėtų dėstyti kažkokias ten įžvalgas apie “gyvenome bendroje valstybėje, todėl jaučiuosi kaip namie“? Jisai gi ant Turbo kramtuškės, Cartoon networks ir Beverly Hills 91210 užaugo, kokia dar ten Sovietų Sąjunga?
  Mūsų rytinis kaimynas eilinį sykį šiek tiek prirašė papildomai, toks eilinis sporto nepainiojimas su politika.

  Patinka

 19. Man tai idomu is kur pas Rycka toks zaidimas. Nerealiai pavare. Kaip is viso taip imanoma? Tipo, treniravosi, treniravosi ir tiesiog pramuse? Noriu pamatyti, ar gali Rycka islaikyti tokia forma bent menesi

  Patinka

 20. Sunku nesutikti su tavo 3 faktais.
  Visa kita,tai tavo improvizacijos.
  Lietuvoje galima sakyti zodi Rusija ir jis daugeliui,nors siek tiek issilavinusiu zmoniu, nera blogis.Blogis rezimai zudantys zmones.Blogis rezimai tupinantys zmones,blogis kai salyje niekas nebetiki,kad kazka galima pakeisti i geraja puse.Blogis,kad kaikuriems zmonems,net ir Lietuvoje atrodo Xuilo Dievo pasiuntinys zemeje,bandantis isgelbeti supuvusia vakaru liaudi nuo neveikiancios demokratijos.Gal ji ir neveikia 100%,bet zmonija geresnes santvarkos zmogui,dar iki siol nesugalvojo.
  Cia kiekvienam mastanciam zmogui aisku,kad ne Filipinai,S.Koreja,Kinija,Rusija yra salis ,kuriose noretu gyventi normalus zmones.

  Patinka

 21. Čia man primena kai patys ruseliai priėmė įstatymą, kad negalima tiesiog pasakyti “IGIL“ per radiją. Reikia būtinai sakyti “IGIL (organizacija, uždrausta Rusijoje)“

  Tai ir mes priimkime įstatymą, kad negalima tiesiog sakyti “Rusija“ ar “TSRS“. Kad reiktų būtinai pasakyti pav. “Rusija (šalis, kurį buvo okupavus Lietuvą). Aš jos nekenčiu nekenčiu nekenčiu“

  Tuomet tikrai jau pasivytume kaimynus pagal žodžio ir nuomonių laisvę (nes dabar dar biški trūksta, nors ir nedaug)

  Lietuvoje dažnai lyja
  Lietuva buvo TSRS sudėtyje
  Putin xuilo

  Visa tai – tik faktai. O toliau prasideda jūsų interpretacijos.

  Soriukas, jei ką įžeidžiau.

  Patinka

 22. Pasaulio priesai siai dienai ar rytojaus dienai ar vakar dienai yra nesamoningi zmones.

  Patinka

 23. Tai nieks gi nesako, kad jis per apdovanojimų ceremoniumą tai pasakė. Čia plačiau, galbūt, kad kokioj press konfoj po finalo. Bet taipogi neatmetu, kad čia Xuylostano plunksnos riteriai bando iš Ričkos dar vieną Juozuką S. padaryt.

  Patinka

 24. Tomai, ar bent pasistengei interviu vaizdo irasa paziureti?
  Ar tu gal is kremlio troliu fermos nuo Nemėžio?

  Patinka

 25. O čia kad būtų apie ką padiskutuot laukiant antros vs Dzumhur serijos. Iš paskutinio RB intervo Mordore:

  What can you say about this tournament?
  I really liked this tournament, I am feeling at home here, actually it’s not far from my home. LITHUANIA WAS PART OF THE FORMER SOVIET UNION. There were a lot of spectators, the atmosphere was nice, the organizers did a great job, everyone did – the doctors, the physios, all the staff. I want to thank them. It’s a really nice tournament. I like it.

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s