Doublefault Open 2017 sostų karų finalinis epizodas

Ričardą Berankį, mestą į priešakines pozicijas kovoje dėl Naujojo pasaulio, greit susirado francūzo muškietininko kulka. Pirmajame mūšyje galvas padėjo dar 63 drąsuoliai, ir tik 64 grįžo su skydu, o ne ant jo. Taigi, liūdėti nėra ko.

Tuo labiau, kad praėjusį šeštadienį Lietuvos teniso padangėje vyko ne ką prastesni mūšiai dėl Doublefaultlando. Kovose dalyvavo visos Lietuvos žemių valdovai ir riteriai nuo Klaipėdos iki Vilniaus, nuo Auštaitijos iki Dzūkijos. Viso pasaulio analai 2017 metų rugpjūčio 26 dieną minės kaip didžiausias pjautynes šiuolaikinio teniso istorijoje. Fronto linija nusitiesė per visus Druskininkus, o skirtingose fronto pusėse vienas prieš kitą, lietuvis prieš lietuvį, išsirikiavo galingi barzdočiai aštriais kalavijais. Kapojosi vyrai žiauriai ir negailestingai, kaip kažkada Mindaugo Lietuvoje. Kol galiausiai liko tik viena kariuomenė.

Pasveikinkit naujus Doublefault žemių valdovus Dangį ir Deną. Žūtbūtiniame mūšyje naujieji karaliai įveikė įnirtingai kovojusią Ganusauskų kariuomenę. Į Kauną nugalėtojai išsiveža pereinamąjį Doublefault.lt trofėjų, stilizuotą Lietuvos teniso bendruomenės herbą, ant kurio bus išraižyti šių didvyrių vardai. Štai kaip atrodo nugalėtojai: Denas kairėje, Dangis dešinėje, trofėjus už nugaros.

IMG_7282

Nugalėti, bet nepralaimėję, išdidūs ir savimi besidižiuojantys Vilniaus krašto karaliai Edmundas ir jo sosto įpėdinis Tomas apgynė Ganusauskų šeimos garbę, nors ir Doublefaultlando karūnos neteko pasimatuoti. Tėvas ir sūnus petys petin pakeliui link lemiamo mūšio nukovė net tris kitas kariuomenes. Ketvirtajame mūšyje tą pačią dieną dalyvavę ganai pritrūko ištvermės, bet nestokojo geros nuotaikos.

IMG_7266

Aišku, nepamirškim ir nuvainikuotų senųjų valdovų. Klaipėdos krašto kunigaiksčiai, ne kartą viešpatavę Doublefaulto žemėse, po pralaimėjimo Denui ir Dangiui dėl galimybės susiremti lemiamame mūšyje dėl sosto, pakeliui į gimtuosius Gargždus atliko baudžiamąjį žygį. Patyręs karvedys Saulius, padedamas kunigaiščio Dariaus pulkų, nugalėjo jungtinę grafo Gedimino ir barono Aurimo kariuomenę ir pareikalavo iš pralaimėjusiųjų sumokėti duoklę.

IMG_7242

Vis dėlto, galiausiai buvo apsieita be didelių aukų. Nugalėtieji prisiekė ištikimybę naujiesiems valdovams, o šie pasigailėjo pralaimėjusių ir nenukirto jiems galvų ir nepamovė ant baslių.

IMG_7287

Tuo tarpu pirmuosiuose sostų karų mūšiuose pralaimėjusios kariuomenės turėjo laiko išsilaižyti žaizdas ir, kol laimėtojai varžėsi dėl karūnos, susirėmė dėl vienos turtingiausių Doublefaultlando provincijų Footfaultlando karaliaus vietininkų pozicijos. Čia permainingai susiklosčiusiame mūšyje Faraway princai Andrius ir Robertas nugalėjo šešių kariuomenių susidūrime, lemiamoj kovoje laimėję prieš Vilniaus riterių Tomo ir Mariaus kariauną.

IMG_7221

Tomas ir Marius nesikrimto, nes pralaimėjo tik dviejų pėstininkų skirtumu ir nuotaikingai pozavo mūšio metraštininkams.

IMG_7203

Tuo tarpu Doublefault intrigantas ir burtininkas Giedrius, kartu su karaliumi Artūru, mūšyje dėl teisės sėdėti prie apskritojo stalo, priveikė dzūkų valdovus Justiną ir Liudą.

IMG_7190

Giedrius Bartaškietis ir dzūkų didikas Romas iš jūrų piratų Marijaus ir Lauryno atėmė jų mylimiausią laivą Skrajojantį Doublefaultą.

IMG_7227

Pasimušę ir pavargę, susėdo vyrai prie apskritojo stalo ir tapo geriausiais draugais. Prisiekė jie ginti silpnesnius ir kovoti dėl garbės ir už taiką visame pasaulyje. Ir aš ten buvau, alų midų gėriau, burnoj neturėjau. Ir gyveno jie ilgai ir laimingai.

P.S. Štai kaip atrodė apskritojo stalo riteriai, nubalsavę už tai, kad mūšis už Doublefaultlandą 2018 metais įvyktų Klaipėdoje. Kitų riterių paveikslėlių ieškokit Doublefault.lt Facebooke netrukus

IMG_7306

Viena mintis apie „Doublefault Open 2017 sostų karų finalinis epizodas“

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s