Laurio US Open Q: game over

Lauryno US Open Q pasibaigė jau po pirmo mačo, kuriame jis 36 46  nusileido slovakui Lukui Lacko. Ir nors skaičiai bando mums sakyti, kad kova buvo apyligė, Lauris yra atviras: varžovas viso mačo metu buvo žigsniu priekyje. Štai trumpas LG komentaras apie tai, kad vakar vyko devintame NY korte:

biovuxhieaebdiy

Lacko žaidė labai gerai, jis tikrai atrodė solidžiau už mane. Antrame sete bandžiau kabintis į mačą iš paskutiniųjų, laimėjau savo geimą, nors jame atsilikinėjau 0:40. Būtent po to geimo turėjau pusprogių išlyginti rezultatą, tačiau varžovas neleido man to padaryti. O ir pats nepasinaudojau keliomis geromis galimybėmis. Vėliau, matyt kiek per vėlai, pakeičiau savo žaidimo stilių ir tai leido man paskutiniame antro seto geime susikurti dar du breikpointus. Tiesiog pradėjau žaisti aukštesniais kamuoliais, jam paduodant antrą padavimą nelipau į kortą, o priiminėjau labiau atsitraukęs, daugiau sukau kamuolį. Gaila, nes abu tie taškai buvo žaidžiami, turėjau savo galimybių, o vieną kartą padariau grubią klaidą iš kairės. 

Štai taip. Visgi mūsų USOpen dar nepasibaigė. Ryt vakare sužinosim su kuo pirmame pagrindinių varžybų rate susitiks Rička. Bandom spėti? Galbūt tai bus Rogeris F.?

2 mintys apie „Laurio US Open Q: game over“

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s