US Open QR1: Laurį į priekį ves ir revanšo siekis

Šiandien vakare (apie 20 val Kavarsko laiku) Lauris pagaliau grįš ten, kur paskutinį kartą buvo 2014 metais – į USOpeno kortus. Čia jis trečią kartą karjeroje bandys išsikovoti taip trokštamą bilietą į pirmąjį GSlamo pagrindą. Burtai kvalio pagrinde LG suvedė su gerai mums pažįstamu Lukas Lacko – 29 metų slovaku, šiuo metu užimančiu 120 ATP reitingo vietą. Prieš porą metų šitam Lukui sukti galvos dėl GSlamų pagrindų dar tikrai nereikėjo, tai buvo tvirtas pirmo šimto žaidėjas, kuris 2013 metų pradžioje buvo užkopęs iki 44 reitingo vietos.

20953332_10213789288230824_2137419607601649991_n

Kad lengva šiandien nebus Laurynui sufleruoja ir asmeninė patirtis. Prieš porą metų Turkijoje vykusiame vieninteliame bičų pasimatyme Lacko iškovojo įtikinamą pergalę 61 64.

Šiais metais slovakas nuolat rimtų kalnų neverčia, tačiau taiklių pavienių šūvių būta nemažai. Po susitikimų su juo 2017 metais rūbinėje kūkčiojo šeši pirmo ATP bičai (Sela, Dolgo, Ramos-Vinolas, Young, etc.), taip pat būta gana rimtų mūšių su Isneriu ir DelPo.

Sugrįžimo į NY kortus proga keli trumpi persimetai su Laurynu apie gyvenimo prasmę ir kitus ne mažiau svarbius dalykus.

– Laurynai, kaip jautiesi po 3 metų pertraukos grįžęs NY ir GrandSlamus?

– Tikrai puikus jausmas. Tai yra paties aukščiausio lygio turnyras, su savo nepakartojama super atmosfera. Todėl labai džiaugiuosi būdamas čia.

–  Kaip galėtum įvertinti savo formą? Ar nekiš kojos tai, kad visą vasarą praleidai ant grunto vykstančiuose turnyruose?

– Jaučiuosi tikrai neblogai, forma sakyčiau taip pat normali. Reikėjo truputį laiko priprasti prie hardo, nes paskutinį kartą ant jo žaidžiau Daviso taurės mačo Gruzijoje metu. Bet dabar jau viskas gerai. Mano pasiruošimas šiam US Open truko maždaug dešimt dienų. Jo metu daugiausiai dėmesio skyrėm fiziniam pasirengimui ir, žinoma, tenisui ant hardo.

– Pirmuoju tavo varžovu bus slovakas Lukas Lacko. Turbūt ne tas priešininkas, kurį pasirinktum pats?

– Burtai tikrai galėjo būti geresni, tačiau čia varžovo nepasirinksi. Turiu motyvą – norą atsirevanšuoti. Lacko tikrai gerai žaidžia ant hardo, o paskutinius du mėnesius rodė neblogus rezultatus. Galbūt smūgis iš kairės yra kiek silpnesnė slovako žaidimo vieta.

– Kokie tavo planai po US Open?

– Planai kažkiek priklausys nuo pasirodymo čia. Tačiau tikrai žinau, kad grįšiu į Europą. Kol kas galvoju, kad apšilimui sužaisiu Futures turnyrą Rumunijoje, po to planuoju Challengerį Sevilijoje ir Daviso taurės mačą Švedijoje. Po Daviso norėčiau sužaisti Challengerį Rumunijoje, jei mano reitingas leis ten patekti į pagrindą.

– Ačiū ir sėkmės!

– Ačiū!

3 mintys apie „US Open QR1: Laurį į priekį ves ir revanšo siekis“

  1. Kadangi užsnūdę čia visi, siūlau paspėlioti, kurį varžovą gaus Ričardas pirmame US Open rate.
    Turiu įtarimą, jog bus pažįstamas Baghdatis.. 🙂

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s