Vienas esminis skirtumas

Winston-Salemo ATP250, kaip ir galima buvo nujausti po visų tų vojažų po Kiniją, mums pasibaigė labai greitai. Iš karto po to, kai antrame pirmos varžybų dienos mače Ričkai 75 75 atskaitė charizmos turintis kipriotas Markos Baghdatis. Skaičiai mums lyg ir bando sakyti, kad kova buvo, o reikalai sprendėsi abiejų setų finišo tiesiosiose. Bet…

20150308AN0172

Kol kas yra vienas milžiniškas skirtumas tarp Ričkos, kuris n metų malėsi antrame ATP penkiasdešimtuke ir dabartinio RB. Dabar mes visiškai nesugebame žaisti lemiamų setų ar mačų akimirkų. Ir visiškai nesvarbu pirmaujame tuo metu ar vejamės. Imkime mačą prieš Bagį. Pirmo seto pabaigoje vargais negalais breikinam Kiprą, atsigeriam vandens ir einam pabaiginėt seto. Nes juk 5:4 ir padavimas. Visgi nesunkus breikas atgal, o tada jau važiuojam nuo kalno pilnu tempu. Iš eilės pralaimėti 6 geimai, per kuriuos nesimato plano B, noro ar galimybių kažką pakeist. Taip per turbūt 15 minučių 5:4 virsta į absoliučiai liūdnus 5:7 0:3. Tada sukandam dantis, pasinaudojam Bagio pokaitėliu korte, išsilyginam. Antrame turim 5:6 ir padavimą. Bet ne, mačą vis tiek reikia pabaigti dblefaultu ir minkštu neiškepusiu vafliu prie tinklo, kuris padaro tekšt kažkur į dvejetų koridoriaus vidurį. Finito

Ričkos mokėjimas mušti tikrai niekur nedingo, puikių momentų vakar dienos mače nestigo. Tiesiog labai gaila, kad paskutiniu metu RB varžovams vis dažniau tenka ne išplėšti pergalę dantimis, o tiesiog sulaukti seto pabaigos ir pasiimti dailiai supakuotą viktoriją.

Bet bus geriau! (Gal).

5 mintys apie „Vienas esminis skirtumas“

 1. VYRAI – liko viena vieta i Doublefault Druskininkai – kad uzpildyt lentele ir suformuot 8 poras!!!!!!! Nemiegam!!!!!! Bus tikrai gerai 😉

  Patinka

 2. Viltis tik ta, kad Luko paskutinis mačas baigėsi Ret… 🙂 Tai mažių mažiausiai ne pačios geriausios formos 🙂

  Patinka

 3. Kaip sakė vienas Simpsonų serialo veikėjas: “Man patinka suteikti žmonėms vilties'“. Ryčkai irgi patinka. Ir net po kelis kartus per mačą.

  Patinka

 4. Smagu buvo pirmus 9 geimus iki 5:4. Galvojau žaidžia neblogai Rička, Bagdatis tuo tarpu grybauja. Ir tada prasidėjo – 0:30 (du UE į tinklą savo stiliumi). Tada išsilyginam 40:40 ir darom doublefaultą (daugiau Bagdatis, vietoj daugiau Berankis). Ir nors breikpointą išsaugom, bet būtent ši dviguba leidžia Marcosui laikyti Ričardą ant breiko ribos. Galiausiai antras breikpointas nemeluoja. Apskirtai Ryčkos išsaugotų breikpointų statistika pastaruoju metu baisoka. Vakar tik 43 proc..
  Toliau vyksta bala žino kas sekantys 5 geimai – prisiminimų vakarėlis apie nepaservuotą setą. Netgi smešas iš tokios padėties, kur profesionalas negali nepataikyti, keliauja į tinklą. Apskritai Rička prie tinklo atrodė klaikokai.
  Paskui grįžtama į realybę ir pradedama mušti taip, kaip reikia. Stiprūs smūgiai, labiau pasukti, aukščiau virš tinklo, keletas Marcoso dovanėlių ir mes vėl žaidime. Deja, vėl dvigubas esant rezultatui 5:6 40:40 ir grybų ieškojimas prie tinklo.
  Reziumuojant galima teigti, kad forma vidutiniška, ypatingai daug problemų prie tinklo, bet čia galima gyventi tiesiog mažiau žaidžiant prie jo. Pagrindinė problema išlieka koncentracija: na nesigauna Ričkai viso mačo metu nesugriauti bent poros geimų ant savo padavimo. Ir tie geimai būna tokie beviltiški. Iš serijos jeigu jau klysti, tai klysti.

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s