Doublefault Open 2017, Druskininkai, rugpjūčio 26 d.

logo

Doublefault Open sugrįžta!!! Po dviejų savaičių Druskininkuose rugpjūčio 26 d. įvyks mums gerai pažįstamas dvejetų teniso turnyras Doublefault Open 2017, kur dvejeto partneris jums bus priskirtas burtų būdu, poruojant silpnesnį žaidėją su stipresniu. Kviečiame registruotis ČIA. Užsiregistravusių sąrašas ČIA. Kaip žinote, tai ne šiaip turnyras – tai eventas, kuriame žaidžiamas ne tik tenisas, bet ir susitinka įvairūs Doublefault.lt portalo personažai, kuriuos galima paliesti rankomis, o ne tik perskaityti. Tai vienintelis renginys Lietuvoje, skirtas Lietuvos teniso fanams, besiglaudžiantiems po Doublefault.lt vėliava ir visiems kitiems, kurie serga ir palaiko Lietuvos rinktinę, Lietuvos tenisininkus ir tenisininkes. Taigi, jeigu manote, kad priklausote vienai iš šių žmonių grupių arba tokiuos pažįstate, nedelskite ir registruokitės, bei paraginkit registruotis kitus. Vietų skaičius smarkiai mažėja. Juokauju :). Vietų skaičius neribotas. Bet užsiregistruoti reiktų iki rugpjūčio 24 dienos 24 valandos. Nes rugpjūčio 25 dieną, trauksime burtus ir aiškinsimės, kas ir kokioje poroje bei prieš kokią porą žais. Norintys dalyvauti su savo pačių pasirinktais porininkais, gali teikti prašymus organizatoriams dėl “laukinės kortos“ suteikimo.  Organizatoriai, atsižvelgdami į poros pajėgumą, su sąlyga, kad pora neturi žaidybinio pranašumo prieš burtų keliu paskirstytus dalyvius, gali tokį kvietimą patvirtinti. Dalyvio mokestis – 45 eurai (turnyras + vakarienė). Jeigu turite klausimų rašykite juos ČIA. Dalyvio mokestį mokėkite čia:
Rekvizitai:
LT044010042402939600
AB DNB bankas
UAB Ernado Group
im.k. 302545721

PROGRAMA. Rugpjūčio 26 dieną ryte, Druskininkų meras arba koks nors Doublefault.lt straipsnių rašytojas (greičiausiai rašytojas), paskelbs turnyrą atidarytu. Žaisime po 3 pilnus mačus, išsiaiškindami visas vietas. Jeigu užsiregistravusių žaidėjų bus apie 32 (t.y. apie 16 porų),  bus sukurti du divizionai – stipresnių ir silpnesnių. Žaidimų metu bendrausime šalia kortų esančios kavinės lauko terasoje, pokštausime (tie, kurie bus linksmi) ir niurzgėsime (tie, kurie bus ne nuotaikoj, nors dar nebuvau matęs tokių Doublefault.lt organizuojamame turnyre). Turnyro finale organizuosime teisėjus ir ballboys’us. Pasibaigus finalui, dalyvius apdovanosime prizais, o nugalėtojams įteiksime legendinę Cian rankų darbo pereinąmają Doublefault.lt čempionų taurę.

Vakare, aprimus aistroms, susirinksime visi į Doublefault Open vakarienę aptarti įvykių aištelėje, Lietuvos teniso padangėje, bei apskritai Lietuvoje ir pasaulyje. Paprastai ši vakarienė nesibaigia tiesiog vakariene, teniso šventė tęsiasi ir toliau. Linksma nuotaika garantuota iki paryčių, jeigu tik yra noro, nepriklausomai nuo to, ar tu Verygos gerbėjas, ar nukentėjęs nuo jo. Tai unikalus festivalis, kuriame nedeginami muziejai ir nedainuoja kviestinės pramogų pasaulio žvaigdės. Jame mes patys esame žvaigždės ir renginio istoriją kuriame patys. Todėl nepatingėkite rezervuoti viežbučio nakvynei, nes namo važiuoti tą patį vakarą tikrai nesinorės. Nepraleiskite progos gyvai pamatyti Tomą, Giedriushx, Matchpointą ir dar gyvą peklą Doublefault.lt garsenybių ir negarsenybių.

11 minčių apie „Doublefault Open 2017, Druskininkai, rugpjūčio 26 d.“

  1. Atgalinis pranešimas: Amerika, Amerika – Doublefault.lt
  2. Klaidos yra priesininko lygio pasekme.Kuo stipresnis priesininkas,tuo daugiau klaidu gaunasi pridaryti,nes priesininkas pats ju nedaro,kazkas gi tada turi pirmas suklysti.
    Nera ko noreti,Rycka gavo pirma priesininka is 100,po menesio pertraukos,tai ir sulose,kaip ir turejo sulosti.

    Patinka

  3. Kamščiatraukis DF logotipe, aišku, labiau atitinka laiko dvasią, bet pereinamojo prizo neperdarinėsiu. Dešra forever 🙂

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s