Wimbledon 2017 R1: Berankis v Darcis

Šiandien 13.30 LTU laiku, Giedriaus iškeiktame pereinamame septintame korte. Kas svarbu?

 • Ričkai pasisekė su burtais. Nes kai esi tokio reitingo, negauti ko nors iš topų pirmame rate yra tiesiog šventė ir sėkmė. Tai nereiškia, kad Steve Darcis yra blogas žaidėjas (tokie Wimbliuose nelaimi prieš Rafą), tačiau kartu jis nėra kosTmonautas, kuris nuo kelio su lengvu pasimėgavimu šluoja visus varžovus.
 • Darciui pasisekė su burtais dar labiau. Kad ir kaip skaudu tai pripažinti, šiame karjeros ir gyvenimo etape Rička yra tikrai geras burtas praktiškai visiems pagrindo žaidėjams.
 • SD ir RB tarpusavyje žaidė tris kartus. Visus tris kartus trečiame sete kietesnis buvo belgas.
 • Geriausias Darcio rezultatas W, kaip ir Ričkos, – R2. Didžiausia pergalė ant žolės – Rafos išsiuntimas namo pirmame 2013 metų Wimblio rate.

60 minčių apie „Wimbledon 2017 R1: Berankis v Darcis“

 1. Robertas katik pralose maca, kurio atrodo buvo neimanoma pralosti. Antrame sete turejo 5:1, o sugebejo pralaimeti seta, o galiausiai ir maca. Vistik patirties trukumas…

  Patinka

 2. Jo, šitas diedukas lošia nepakartojamai. Norėčiau, kad jis loštų da kuo ilgiau. Nes baisiai norėčiau dar spėt kada nors pamatyt žaidžiantį jį gyvai… Šitą gyvą legendą.

  Patinka

 3. koks federeris vistik nerealus… koki tie break suzaide .mums kaip ziurovams atrodo kosmosas,o fedui kaip eiline diena ofise, kaip kokia zvejyba zvejui. kaip dar toli iki tokio lygio tam paciam muriui, jau nesneku apie jauniklius(thiem ,milos,dmitrov,nishi ir t.t)ziuriu ir negaliu atsistebet. musu jauniems pradedanttiems tenisistams reik ant planseciu ne FB vartyt ,o rodzerio hailaitus.

  Patinka

 4. Su giliu džiaugsmu (ir nepaisant Giurzos nuogastavimų 😉 ) pranešu, kad lenkiškame F5 ir Laurynas, ir Robertas šiandien praėjo pirmą ratą. Julius, deja, krito prieš 7 sėklintą.

  Patinka

 5. muris lb jau dare skausmo veida. ar cia man vienam taip atrode. toki veida as darau tik arba kai skauda arba kai i saule ziuriu be akiniu. bet kokiu atveju queris semifinale

  Patinka

 6. Ričardas dar Bundeslygoj spejo suzaist pries 3 dienas su Cecchinato ir pralaimejo 6-3 5-7 10-6

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s