Ilkley CH Q1 Berankis def. Gonzales 6:4 5:7 7:5

ilkley

Pirmas Ilklio kvalių kompanijos mačas prieš kolumbietį Alejandro Gonzales’ą (#424) kiek netikėtai pavirto į tikrą 3 serijų psichologinį trilerį.

Per visą pirmą setą savo geimuose RB davė priešininkui viso labo tik 3 taškus.  Bet trečiame antrojo seto geime Ričardas kiek netikėtai pridavė padavimą ir tuomet prasidėjo tikra polka ant žolės. RB išlygino,  paskui vėl atidavė savo geimą (šįkart kartu ir antrą setą). Trečiame Gonzales buvo priekyje su breiku ir buvo labai panašu, kad apie Ilkley CH mums šiemet daug rašyti nebereikės. Vis dėl to Rička sugebėjo išlyginti, pakeliui išlindo iš kelių slidžių situacijų, vėl nubreakino ir laimėjome. Skaičiuojame naujus žilus plaukus ir laukiame įspūdžių iš vietinių dablfolterių. Tikėkimės kad kas nors matė rungtynes gyvai.

Antrame rate Ričardas pasimatys su Pietų Afrikoje gimusiu australu dvidešimtmečiu Marc Polmans (#175) arba tiesiog #MarkoPolo. Didžiausias šio Nextgeno pasiekimas – dvokių pusfinalis šių metų Australian Opene. Vienetuose jis kol kas tvirtai apsigyveno tarp CH ir FU serijų, kur pasiekė jau keletą fjučersų pergalių ir vieno čelendžerio finalą, o jo dabartinis reitingas yra aukščiausias per visą (tiesa, dar trumpą) karjerą. Jei britai mums duos vaizdų, atkreipkite dėmesį į išskirtinę Marko kepurę. Paskutinis tokią naudojo berods Ivanas Lendlas. 🙂

8 mintys apie „Ilkley CH Q1 Berankis def. Gonzales 6:4 5:7 7:5“

 1. Buvau į Ilkley nuvaręs Ryčkos pasižiūrėti tai tikrai viso mačo metu atrodė pranašesnis. Pirmam vienus padavimus prapylė dėl dvieju dablfoltu, o kitus dėl to kad žaidė prieš saulę ir du smash’us suvarė i tinkla. Vietomis Polmans’as labai gražiai sužaisdavo, pvz antro seto paskutiniam geime kai buvo 0:40, bet net ir tada jautėsi kad Ryčka tikrai gali ištempti ir taip ir padarė.
  Antram sete Ryčka garsiai ptadėjo rėkt “kaip jie šoka, kaip jie šoka“, nors aš kaip neišprusęs tai ir nepastebėjau, kad kamuoliukai ar danga kažkuo ypatingi būtu.
  Šiaip Ilkley labai gražus miestelis, kas turit laiko nepatingėkit nuvažiuot. Rytoj prieš Ebdena manau šansai neblogi, bet Berankis gerokai nuvargęs iš veido atrodė po mačo, tai priklausys tikrai nuo to kiek jėgu turės.

  Paspaudė "Patinka": 1 person

 2. Oi laukiam laukiam pagrindo… Gal ten seną gerą draugą Marcus Willis gautume.

  Patinka

 3. Sunkiai, bet Polmans sumuštas. 3:6 6:3 6:4. Trečiam Q rate draugas Ebden.

  Patinka

 4. Reikia būtinai išeiti į pagrindą, tuomet yra 25% tikimybė pirmame rate gauti Marcus Willis.

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s