Fedia sugrįžo. Vėl.

federerRafos dominavimas Paryžiuje ir per visą gruntą šiemet buvo toks įtikinamas, kad per jį jau kažkaip visiškai pasimiršo šio sezono pradžią, kai žiemos ir pavasario hardą valdė visai kitas veikėjas. Pamenate dar tokį Rodžerį? Žinokite, jis sugrįžo į tenisą. Vėl.

Fedexas į reikalą kimba Štutgarto ATP250 ir pirmam kąsniui iš karto gauna vokietį Tommy Haas’ą. Gal dar atsimenate 2012-ųjų Halės finalą, kai šitas Tomis davė pamokų Rodžeriui ant žolės? Ar 2013 tos pačios Halės pusfinalį, kurį šveicaras vis dėl to ištempė po pirmo pralaimėto seto? Žodžiu, ryt nusimato tikras desertas teniso gurmanams, kurį šiemet gauname kažkodėl jau pačioje puotos pradžioje.

Jei Fede sugebės perlipti per Tomį, tai ketvirtfinalyje jo greičiausiai lauks kitas vokietis Miša Zverevas, kuris šiemet Australijoje mums ir pirmajai pasaulio raketei demonstravo “serve&volley“ stebuklus. Fedės tuomet šie triukai nenustebino, bet ant Mercedes Cup žolės jie turėtų atrodyti daug stipriau. Įdomu!

Kitoje Štutgarto tinklelio pusėje į finalą bandys prasibrauti Dimitrovas, kuris pradės rungtynėmis prieš lenką Ježyką. O dar tarp dalyvių matome visą gaują išsiilgusių žolės žaidėjų – F. Lopezą, Kolšreiberį, Berdychą ir kitus. Žodžiu, baltai pavydime visiems Štutgarto gyventojams bei miesto svečiams ir kiekvieną vakarą jungiame Eurosportą. Reikalas nusimato ne tik žalias, bet ir rimtas.

Tuo tarpu s-Hertogenbosch mieste originalios olandiškos žolės paragaus Saša Zverevas. Gerai pailsėjęs po pralaimėjimo pirmame RG rate, Zverevas yra akivaizdus turnyro favoritas. Juolab kai prisimeni jo pernykščius pasiekimus toje pačioje Halėje, kur jis pateko į finalą, pakeliui nugalėjęs tą patį Federerį. Bet opozicija jam irgi atrodo rimtai – M. Čiličus, Dr. Ivo, Mahutas, Dolgo, G.Mulleris ir kiti.

Žodžiu, žalia spalva valdo.

Nuotrauka ATP World Tour

4 mintys apie „Fedia sugrįžo. Vėl.“

  1. Ričardą Berankį anksčiau nugalėjęs žaidėjas, atliko nuostabių smūgių seriją.

    Patinka

  2. Tavo zinute skaityti yra caro maro kokybe, susikaupk rasydamas 🙂 arba vel rasyk arabiskai,vistiek sifruoti reikia.

    Patinka

  3. Ta zole ziuret, tai gali pajust kaip buvo gyvent caro maro laikais. Pradedant nuo rezultato lenteles baigiant vaizdo kokybe, kazkuris turnyras rezultato skaiciu stiliaus stiliaus nekeite turbut nuo 1580 tuju

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s