Nottingham ir Lyon: dvi iš dviejų

_DSC0317 (1)

Sunku prisiminti dieną, kai Challengeriuose būtumėm paėmę dvi pergales iš tiek pat galimų. Aišku viena jų – Ričkos – yra su raide Q. Bet dėl to jos vertė, bent jau šiame karjeros etape, nėra ženkliai mažesnė.

Nottingham Ch Q R3 Berankis v Ebden 62 62.

Ričis sumėsojo australą per nepilnas 55 minutes. Porą slidžių savo geimų Rička, kaip visada, turėjo, o antro seto pradžioje kartą prisidavė. Bet Matthew (#275) į rimtą ir buvusį šimtuko žaidėją šiandien panašus nebuvo, o su jo servu Rička darė ką norėjo – 56 proc pirmų Ebdeno servų pasiėmėm mes. To pilnai pakako kelionei į pagrindą, kuriame jau ryt (antradienį) apie 14.30 LTU laiku laukia senas ir gerai pažįstamas Tobias Kamke (#164). Taip lengva kaip su Ebdenu gali ir nebūti, nors Kamkę dar visai neseniai ant menčių paguldė ir Lauris. Buvo, tiesa, tai ant molio, o fricas labiau yra hardo ir net kažkiek žolės žaidėjas.

Ričardo H2H prieš Kamkę – lygybė. Dvi Ričkos pergalės prieš dvi Kamkės. Šiais metais vokietys žaidžia be didelių stebuklų, o antro šimto viduryje būti jam leidžia St. Breuc Challengeryje pasiektas finalas.

Lyon Challenger R1 Grigelis v Lee 64 75.

Lauriui atbaladoti 133-ią pasaulio raketę užtruko beveik dvi valandas. Pagal mūsiškus standartus tikrai neprastas mačas, į kurį Azija išėjo akivaizdžiai nepadariusi namų darbų. Mat vos ne visi sviediniai mačo pradžioje ir didelė jų dalis viso susitikimo metu buvo siunčiami Laurynui į kairę. Tai džiugino, nors Laurio dešinė irgi laikėsi stabiliai. Vienintelis kiek rimtesnis užtemimas atsitiko antram pirmaujant 4:3. Dvi lietuviškos dvigubos per geimą leido Lee išlyginti rezultatą, tačiau nulaužti mačo nepadėjo.

R2 varžovą LG sužinos tik ryt. Todėl Lyone ryt treniruotės ir dvejetas, kurį žaidžiam kartu su italu Riccardo Ghedin.

2 mintys apie „Nottingham ir Lyon: dvi iš dviejų“

  1. Lauris siandien ispudingai, tikiuosi forehand eis taip pat iki sezono galo, nes grazu ziuret. Sunku taip per save perlipt ir istaisyt tokia gilia spraga.

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s