RG 2017: Una storia incredibile

646x404

Nu, žinokit, istoriją turim. Ne istoriją, o tikrą sensaciją. Žodžiu kažkada mokyklos pabaigos laikais, kaip buvo madinga, važiavom į Taize. Čia toks vienuolynas Francūzijoj, jei ką. Ir ten kažkaip su tokia Vittoria iš Romos susikukavom. Daili pana, nieko nepasakysi. Vėliau kažkas jai ten gyvenime nesusiklojo, gal meilė be atsako pasitaikė, nesvarbu, tai pasirinko ji, žodžiu, vienuolės abitą. Kadangi laiks nuo laiko mes su Vittoria feisbuke vis tiek susirašom (gimtadieniai etc.), tai va praėjusios savaitės vidury tokį jos laišką gavom.

Ciao, mano Amico, 

Vakarojau vakar Basilica Papale di San Lorenzo fuori le Mura, užeina ten kažkoks vyras. Ne iš karto pažinau, bet po to prisiminiau – mūsų tennista Paolo Lorenzi. Įsitempęs toks visas, išbalęs, akis nuleidęs, jokios sielos ramybės spindulio akyse. Susirado jis ten iš karto tėvelį, pasisveikino juodu ir sako Paolo:

– O, padre Francesco, Jūs gi žinot kaip dorai aš auklėtas nuo mažų dienų. Krikštijot mane savo rankomis. Giedorium Jūsų chore bažnytiniam po pamokų ir treniruočių buvau. Išpažinties bent keturis kartus per metus eidavau, dešimtinę bažnyčiai nuolat savo noru ir be jokių atsikalbinėjimų moku. Jau daugiau kaip 320 tūkst Trumpo dolerių per visą karjerą gavosi. Paskui sijonus niekad nelaksčiau, į ragazzas kitas nesidairiau ir savo brangiajai Elisai pernai prieš Dievą prisiekiau. Šiaip lyg ir viskas gerai, viskuo esu patenkintas, kaip ne kaip 34 pasaulio tennista pagal gerumą esu. Bet, turiu prisipažint, artėjantys Roland Garros burtai ramybės neduoda, bluosto ramaus sudėt nesugebu…

– Kodėl gi, mio figlio?

– Kad ir koks paklusnus Dievo avinėlis būčiau, tie Paryžiaus kortai man kaip užkeikti. 10 kartų laimės juose ieškojau ir niekaip. 4 kartus kvalyje kritau, dar 6  kartus pirmame rate. Aišku, GrandSlamuose man ir šiaip nelengvai klojasi. Žaidžiau juose atrodo 37 kartus. Ir tik 3 sykius laimėjau pirmą ratą, dar 1 kartą, o Santa Maria, antrą. Ir viskas. Bet tas Paryžius… Mano prakeiksmas. Ar galėtumėt, padre, man ką su burtais paderinti?

– Ir kokio gi varžovo, vaike, norėtum?

– Žinot, kokio iš antro ar trečio šimto. Bet tokio, kuris kvalifikacijoje nežaidė, prie Paryžiaus kortų nesipratino. Arba tokio, kuris gal kokius skausmus ar traumą ilgai, bent kokį pusmetį, gydėsi, praktikos neturėjo. Jei tokio nėra, tai gal kokį muštuką su mažiau kantrybės, nes vis tiek aš jau metuose, lakstyt tokiam amžiau daug jau tingu. Arba tokį, kuriam gruntas nemielas. Ir gal kokį žemesnį, kad servai po 220 km/h po kortą nevaikščiotų, pigių taškų varžovas negautų. Sakot, tokio visai be praktikos nėra? Tai gal yra koks, kuris bent jau kur nors toli nuo Paryžiaus praėjusią savaitę žaidė? Pas tadžikus ar uzbekus?

– Gerai, Poalo, pažiūrėsiu ką galiu padaryti.


Ką gi, Vittorios grožio paakinti žiūrim kas tas Paolo Lorenzi:

 • ATP #34. Įdomu, kad į top 50 jis pirmą kartą įžengė panašiu metu kaip ir Rička. Tik skirtingai iš ten pasitraukusio (laikinai) mūsiškio, Paolo penkiasdešimtuko laikosi labai tvirtai.
 • Mėgstamiausia danga – gruntas, o smūgis – siurprizas, siurprizas – padavimas.
 • Pernai Lorenzo tapo vyriausiu visų laikų tenisininku, laimėjusiu pirmą savo ATP turnyro titulą karjeroje (Kitzbühel 250).
 • Pats Paolo tiki, kad jo stiprybė – psichologija.
 • Gegužės mėnesis kortuose italui stebuklingas nebuvo. R1 exit’ai Ženevoje (v Anderson) ir Stambule (v Djere).
 • Oplia: medicinos studijos Sienos universitete. Čia jau, matyt, griežta tėvo, katras yra chirurgas, ranka.
 • Paolo mėgsta muziką ir knygas. Išgąsdinti jį turbūt sunku, nes mėgstamiausias rašytojas yra Stephen King. Dar futbolas (Fiorentina) ir krepšinis (Siena), todėl apie Rimą Kaukėną Paolo turėtų būti girdėjęs ne mažiau nei apie Ričardą Berankį.

Antradienis, ± 17.30 val 4 kortas, turbūt per Eurosport Playerį.

28 mintys apie „RG 2017: Una storia incredibile“

 1. Man matesi,kad tokiame lygyje senai nezaides,muistesi ,maivesi,ne korte buvo,o ant ziurovu dirbo,nesekmingai.
  Nu man tai is tokio aukstumo,imustu i gala Lorenzio kamuoliu bandyti atakuoti,tai savizudybe garantuota.Cia nei Djokovicius,nei Federeris nesugebetu stabiliai vineriu imusineti is tokiu kamuoliu.Kam tai daryti?Jei esi sveikas,tai palosk gi tame Roland Garrose,zmones gatveje atpazinti prades,kam stengtis kuo greiciau pralosti?Suprantu,kad uzknisa su pusheriais ,Ryckai ant grunto zaisti,bet gi niekur neskubi,spesi ant to hardo.Gal patirties igausi ir zaisti pramoksi,ateityje pravers,gal uzsikabinsi,gal priesininkas del traumos nusiims.Kam viska i tinkla ir auta suleisti,nesuprantu.Gal dar skauda?
  Galva:)

  Patinka

 2. Na, Vitoria tai tikrai graži, bet šis italas, tai ką aš žinau – kai išsišieps prieš kiekvieną savo servą, tai atrodo, kad nori Rička savo siaubingais dantimis išgąsdinti… Na gerai, apie tenisą čia. Nespėjau kompo įsijungt, ir jau buvo 0:6. Nespėjau pamatyt. Po to Rička pernelyg jaudinosi, kad nesiseka, tada nervinosi akivaidžiai parodydamas, kad ne pagal jo liniją eina žaidimas. O po to kai susitvardė, lyg ir buvo geriau, bet kaip teisingai kažkas čia sakė, ant grunto kantrybės reikia, o šiandien jos Rička visai neturėjo. Gaila, kad taip greitai ir beveik nepasipriešino, bet tikimės aišku visko ir aišku dar geriau artimiausiu metu.

  Patinka

 3. as tai nieko is lorenzi gero nemaciau siandien, gal tik kiek pasiseke jam tai servas paejo uzbombardavo kelis kart, tai dar koks fuksas, manau pasikraus kitam etape ir labai smarkiai

  Patinka

 4. Nuplauks,tai nuplauks,bus hardas,bus viskas OK.Svarbu,kad sveikas butu,ateis tos pergales.

  Patinka

 5. ne ne, rycka snd paluzes buvo .. is oro prie tinklo nulis, perdaug reaguodavo i kai kuriuos epizodus, tik stebuklo deka ne koks 60 61 61. Net nezinau kaip vertint ar gerai ar blogai kad taip apgailetinai zaidziant sugebejo kelis geimus paimt vis del to. KAzin ar zole nenuplauks panasiai. Pora pergaliu vien pralaimejimai ir vel lauks kitos dangos.

  Patinka

 6. Ryčka šiandien sužaidė visai neblogai. Bet Lorensas buvo nerealus, nelabai ką RB ir galėjo padaryti. Grąžindavo viską, kad ir kiek Ryčka jėgos į smūgį įdėdavo. Vis tik gruntas yra gruntas. Ant hardo vargiai ar tokius smūgius būt galėjęs ištraukti Paolas. Sveikinimai italui

  Patinka

 7. Su Viktorijom si karta perlenkta 🙂

  Nu neturi tas musu Rycardas kantrybes ,nei laso.

  Patinka

 8. atrodo, kad ne pries Lozenzi zaidzia, o pries Roaniciaus ir Nadalio palikuoni. jei nesugebam tvarkytis su Lozenzio servu ant smelio, cia jau labai prastai. ant savu geimu ir daug sansu nera, italas traukia viska, o Rycka toliau daro savo ir bando baust winneriais senoli. stebuklu dar tikiu, bet sunku isivaizduot cia pergale Ryckos, kad ir kaip to noriu.

  Patinka

 9. Nematau vaizdo, bet kaip suprantu pats Ryčka žaidžia už abu? Tik koja išgijo 😦

  Patinka

 10. tai kad cia praktiskai vienintelis variantas – zaist aktyviai ir uzbaiginet iseinant prie tinklo. Nes as giliai abejoju kad Rycka aplosh Lorenzi nuo galines linijos. Dar bandyt spaust Italo padavima. Nelabai matau kitu vaistu…

  Patinka

 11. ehm dar karta pasikartosiu, tegu rycka nemegina wineriais to senuko uzdauzyt nes jis praktiskai viska istraukia, tiketis kad ikals wineri ir pasibaiks taskas naivu.

  Patinka

 12. as tai bijociau sakyt ta pass, pagalvos dar kad koks protinis atsilikelis

  Patinka

 13. Čia LB SVARBU:

  Šiandien vakarop Ričkai arba Paolo bus pirmas kartas. Nes per penkioliką sykių (per abu), RG šitie du bičas į R2 nebuvo patekę nė karto.
  Stebėti tokius dalykus kartu, žinia, visuomet yra smagiau. Mus tai daryti šiandien kviečia vilniškis baras Piano Man, esantis, niekam čia ne paslaptis, Islandijos gatvės viduryje.
  O pats smagumas tame, kad visų doublefolterių, prie baro pašnibždėjusių passwordą, laukia mini suprizas. Tai kas in?
  Ai, tiesa, passwordas. O koks gi kitoks, jei ne Bella Vittoria???

  Patinka

 14. HAHA taikliai cia 😀 desimt balu. Tik viena beda rycka challengeri paeme taip panasiai kas ir kvalus praeit, nors zinoma geriau uz rycka nelabai ir ka rasi. Sita rasliava perskaicius ryckai vienintelis kelias atrodo 5 itemptu setu kova neskubant mirstant del kiekvieno tasko ir pasitraukimas iskart kitame etape 26 16 16 ;))

  Patinka

 15. Būtų tikrai žiauriai smagu, jeigu Ryčka nesugadintų šio prakeiksmo. Visgi gražus prakeiksmas…

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s