Šimkent CH SF: Berankis v Nedovyesov 62 26 62

Šimkent CH SF: Berankis v Nedovyesov 62 26 62.

29balancing-web2-master675

Nevyniokime į uzbekišką vatą ir pripažinkime tiesiai šviesiai, kad pirmosios trys Ričkos pergalės ant Čimkento grunto prieš “nenuspėjamą“, “pateikusį staigmeną“ bei “perspektyvųjį“ varžovus buvo džiaugsmingos pirmiausia tuo, kad mes vėl pamatėme korte sveiką ir entuziastingą RB. Nors dalis mūsų mažosios redakcijos nesutinka su teiginiu, kad tos pergalės buvo kone “privalomos“, ko gero būtume stipriai nusivylę, jei Rička nesugebėtų jų pasiekti. Šiandien buvo visai kitas reikalas – rimtas patyręs grajokas, ex ATP72, dviejų čelendžerių ant grunto nugalėtojas, tad pasiektos pergalės saldumas yra visai kitoks.

Kas patiko labiausiai – stabilus žaidimas per visus 3 setus, be didesnių duobių, ypač lyginant su ukrokazachų Oleksandru, kurį šiandien štormavo kaip tą jūrą armėnų tapytojo Aivazovskio paveiksluose (ypač pirmojo ir trečioje setų pabaigose). Rička nuolat spaudė antrą varžovo servą, ramiai vystė žaidimą nuo galinės linijos, o gavęs progą laiku išeidavo prie tinklo, kur taip pat atrodė užtikrintai.

Net ir tas antras setas iš esmės galėjo baigtis kitaip: RB jame turėjo 3 breakpointus, pasiėmė nulį, Nedovyesovas laimėjo du iš dviejų. Taip, jis geriau sulošė lemiamus taškus, o RB tame sete galbūt sužaidė šiek tiek pasyviai, per daug laukė Nedovyesovo klaidų (jų šiaip netruko). Bet tai tik leidžia mums rašyti didesnį pliusą Ričkai už agresyvų ir tikslų žaidimą trečiame sete.

Potencialūs finalo varžovai korte santykius aiškinasi kaip tik dabar.

Nuotrauka Clive Brunskill/Getty Images

6 mintys apie „Šimkent CH SF: Berankis v Nedovyesov 62 26 62“

  1. Jo, ypač Fedas!!! Garantuotai jis!!! Iš karto!!! Girdėjom, kad kai pamatė, kad Rička žaidžia, persigalvojo ir pats nutarė visgi sudalyvaut!!!

    Patinka

  2. Nu ka burtai RG, ko nieks nekalba, Statau kad Nadalis bus anksti arba Fedas nes niekad nepakliuvo jie 🙂

    Patinka

  3. Kaip bepasibaigtu sis finalas, siu metu grunto trumpa sezona jau uzskaitau.RG jei dar viena rata praeitu,butu is viso fantastika.

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s