Šimkent Challenger R2: Berankis v Chasanov 62 76(3)

Šimkent Challenger R2: Berankis def Chasanov (#1099) 62 76(3).

Antra Ričkos pergalė per dvi dienas. Paskutinį kartą pasigirti tokiais dalykais galėjom praėjusių metų spalį.

Žaidimas panašus į vakarykštį, nors pradžia gal kiek kokybiškesnė. Bet antras servas vis dar dažnai skriejo į tvoras (8 dbfltai), varžovui suteiktų breikpointų skaičius (11) kažkuo panašus į jo reitingą, o forehandai dažnai ir meiliai glostinėjosi su tinklu.

Visa laimė, kad pasitikėjimu savimi nespinduliavo ir tadžikas, nors visiškai medinis jis mums nepasirodė. Čia matyt tas variantas, kai gana anksti supranti, kad geriausiu pasaulyje jau nebūsi, todėl įgyti teniso pagrindai skiriami kalti kapeikai treniruojant kitus, o ne braidžiojant po pasaulyje vykstančią ATP taškų medžioklę (Roma, sorry, jei yra ne taip).

Ryt RB laukia pojaunis belgas Clement Geens (#299). Nors kito belgų svajonių Goffino reitingas nėra labai impresyvus, bet pagrindus jis vienareikšmiškai turi labai neprastus. Mat prieš kelis metus Klemensas malėsi pirmame pasaulio juniorų dešimtuke. Todėl grajaus ryt reikėtų jau bent keliais žingsniais geresnio.

11 minčių apie „Šimkent Challenger R2: Berankis v Chasanov 62 76(3)“

 1. Nematau naujos temos anei čia nei FB, tai rašau šitoj temoj:
  Ryčka atbeldė Džinsą, kaip jį pakrikštijo Giedrius, 6:1 6:2.
  Kadangi nemačiau live, tai įsijungiau livestream pažiūrėti įrašą, žiūriu ką tik baigėsi (apie 1 val. mačas), galvoju vsio, gavom, bet pradėjus žiūrėt, po 5 ar pan. geimų pas Ryčką buvo 100% 1st ir 2nd serve won. Jokių didesnių bėdelių. Ačiū Ryčkai už puikią pergalę!

  Patinka

 2. Kiekvienas sąlyginai toks silpnesnis varžovas Ričkai yra gerai. Dabar įsivažiavimui pats tas. Klemensas Džinsas kitoje situacijoje būtų labai tinkamas varžovas, bet dabar po operacijos su juo bus ką veikti. Prognozuoju tris setus ir Ryčkos GSM

  Patinka

 3. Ryčka rytoj 11h vietos laiku antram (11) korte. Strem’as bus, tad ruoškit savo nervines ląsteles ir rytinę kavą!!!!

  Patinka

 4. Ufff! Mačiau tik antrą setą, tai sunkiai dar važiuojam… Prieš velniai-žino-kokį-tūkstantinį-uzbeką-tadžiką-kitgizą tiebreakas, sakyčiau, ‘prabanga’…
  Ir dar, ko gero, Ryčka taip ir nepamėgo grunto… Bet koks kaifas vėl matyti jį LIVE! Lauksim grįžtant tikro Liūtažirdžio Ryčkos! Hurray!

  Patinka

 5. second serve=double fault. sitas biski neramina. o siaip varzovas medinis, tad kad ir kaip noreciau dziugaut po pirmo seto, kur Rycka su double breaku nuskalpavo kazacha, bet 6bp duot megejui nera labai gerai.

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s