Gr(rrr)įžtam!

Rička bando grįžti į kortus. Laurynas bando grįžti į Grand Slamų kvalifikacijos zoną. Lukas, pagaliau pasiryžęs rankos operacijai, minčių apie grįžimus dar, matyt, neturi. Tačau grįš, niekur nedings. Purvinas grunto tenisas grįžta į Paryžiaus pakraštyje įsikūrusius Roland Garros kortus, o RG 2017 kvalio nabagai ten jau grįžo. Gal todėl grįžtam ir mes.

Gyvenimas DBLF.lt feisbuke, tiesą pasakius, verda kaip padūkęs. Tačiau tokių gilių ir akademinių diskusijų, kokiomis buvome garsūs, ten visgi trūksta. Todėl mes ir vėl čia – sename gerame doublefault.lt.

Pabandykime sutarti taip: feisbukas lieka rezultatams ir kasdienybei, o čia mes pabandysime palepinti jus intervais, požiūriais, kreivomis ir subjektyviomis analizėmis. Ir lauksime lygiai to paties iš jūsų. Tam, kad doublefaultas ir vėl puškėtų garsiai, kaip 1783 m. Prancūzijoje sukonstruoto Pyroscaphe garlaivio garo variklis.

Beje, trečiadienį nuo 11 ar 12 val mūsų dėmesys – Livestream.com/atp pagalba – bus teleportuotas pas tadžikus. Ten antrame Šimkento Challengerio rate Rička žais prieš vietinį Romaną Chasanovą (#1099), kurio reitingas yra gerokai juokingesnis už žaidimą, kurį šiandien turnyro R1 pirmame sete prieš rusą Alexą Vatutiną rodė Ričardas (26 63 61).

Foto © AP/Scanpix.

10 minčių apie „Gr(rrr)įžtam!“

 1. Pas mane sklepe pereinamas prizas guli…. be dešros tiktai. Ir dar trūksta paskutinės graviruotos lentelės iš Šiaulių. openo.

  Patinka

 2. Panašu, kad Ryčka po RG planuoja lošti Challenger’ių Anglijoj ant žolės kvaliuose. Užsirašęs į Nottinghamo CH. Gal išsiprašys WC į pagrindą kaip 2012 lygtais metų nugalėtojas.

  Patinka

 3. Uh kaip smagu vėl rašyt į seną gerą Doublefault’ą 🙂 Pirmas matchas Kazachuose centriniam korte jau įpusėjo, tad 2,5 valandos bėgy Ryčka turėtu startuot. Pažiūrėjau biški vakarykšti Khassanovo match’ą – vienintelė problema gali būti kad Khassanovas labai aukšta trajektorija žaidžia ir kamuoliai kyla l. aukštai. Ryčka nelabai to mėgsta – tai gaus arba atsitraukt, arba kylančius kamuolius atakuot. L. reikia imt tokius – nes ko jau ko, bet Ryčkai taškų reikia ir kuo daugiau.

  Patinka

 4. Tai aišku, kad bus 🙂 Tik dar nesugalvojom kada. Galvoju, kad šią vasarą tikrai. O paskui gal dar ir Švedijoj per Davis Cup

  Patinka

 5. Tikrai mus dar atsimena. Net nepaskelbus, kad mes grižom, naują beta versiją aplankė beveik 50 žmonių. Vadinasi, mes dar gyvi 🙂

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s